Вітання очільника району з нагоди відзначення Дня рятівника

Картинки по запросу день рятівника

Шановні рятівники, вогнеборці,

ветерани пожежної служби Монастирищини!

     Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника.

У житті ви обрали одну з наймужніших і найвідповідальніших професій –  захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні  багатства від проявів стихій і техногенних катастроф.В умовах сьогодення ви з гідністю виконуєте доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро.

      “Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці три слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність професії. То ж нехай ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і, насамперед, здоров'я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають вас на нові досягнення у вашій благородній і гуманній справі. Вірю, що ваш високий професіоналізм, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання завдань в ім’я зміцнення Української держави.

   Слова щирої вдячності хочу висловити ветеранам пожежно-рятувальної служби за їх особистий приклад професійної майстерності, цілковитої відданості справі, мужності і витримки, за мудру пораду і повсякчасну підтримку.

    Від імені районної ради  дякую рятівникам за службу та щиро бажаю незборимої сили духу, витримки і мужності, міцного здоров’я і добробуту, успіхів у справі на благо нашої держави.

 

З повагою

Голова районної ради                                          М.О.Орендарчук        

 

 

Повернутись