Вітання з 70-ю річницею Перемоги та з нагоди Дня пам’яті і примирення

 
Шановні ветерани, дорогі монастирищани!
 
         Є події, над якими час не владний.  Сім десятиліть відділяє нас від знаменної події в історії людства – великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка для нашого народу стала визвольною та священною. Скільки б не минуло років від останнього пострілу, для сотень тисяч українських ветеранів, їхніх дітей і внуків історія цієї війни не може бути абстрактною темою. У віках житиме Велика Перемога, яка захистила майбутнє цілого людства!
 
    З плином часу, з відстаней прожитого й пережитого повніше, виразніше осягаються масштаби, наслідки та значущість війни, яка була для її учасників, усього народу воістину Світовою. Подвиг тих, хто наближав перемогу на фронті та кував її в тилу, має бути навіки вкарбований у світову історію. І нікому, жодним спробам замовчувань, переоцінок та перекручень не дано затьмарити незгасну пам'ять про нього. Таким він має залишатися й для прийдешніх поколінь, як взірець справжнього, активного і свідомого патріотизму, відданого служіння своїй Вітчизні. Це надзвичайно важливо нині, в часинепростихвипробувань, що випали на долю України.
 
    Згадаємо поіменно всіх, хто ціною власного життя заплатив за Перемогу: полеглих на полях битв, в партизанській борні, замучених у катівнях і концтаборах, померлих від ран та хвороб тієї війни, і тих, хто пішов від нас уже в мирну добу. Вічна і світла їм пам'ять!
 
   З глибокою повагою та вдячністю звертаюся до шановних ветеранів: доземний уклін за свято, яке ви вибороли. Щастя вам, здоров’я і добра, тепла, підтримки та приязні в суспільстві – ви сповна цього заслужили.
    Для нас, нащадків солдатів тієї війни, найвищою життєвою істиною є вірність вашій справі і громадянському обов’язку,  довічна синівська шана, повага і пам'ять.
 
     Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.
 
     Ми пам’ятаємо! Ми переможемо!
 
 
      З повагою
Заступник голови районної ради                              Т.Г.Пачесюк
 

 

Повернутись