Вітання з Днем місцевого самоврядування

7 грудня  - День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Монастирищенського району, депутати рад всіх рівнів!
 
    Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування від депутатського корпусу Монастирищенської ради та її виконавчого апарату.
    Цей день є святом кожної громади – району, міста, села чи селища та кожного  їх мешканця. Відзначення цього святана державному рівніє підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями.
    Діяльність районної ради завжди відкрита, прозора й спрямована лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців району. На порядку денному ще багато проблем, наступне розв’язання яких дасть можливість Монастирищині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. І важливу роль у вирішенні життєво актуальнихдля монастирищанпитань відіграють саме органи місцевого самоврядування.
 
Шановні голови місцевих рад,
працівники виконавчих апаратів рад!
 
      На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме винамагаєтесь вирішувати найболючіші питання життя людей – членів ваших громад.
    Впевнений, що ви і надалі залишатиметесь мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу, і разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді будете піднімати потенціал рідного краю на вищий рівень. 
      Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.       Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.
      Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане прикладом творчої роботи для кожного з нас.
      Уклін і шана вам, дорогі монастирищани, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.
    Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю району міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають сили й наснаги.
 
 
З глибокою повагою
 
Голова районної ради                          І.І.Нестеренко
Повернутись