Вітання з Днем Соборності України

 
 

 

Шановні монастирищани!

 
       Від депутатського корпусу районної ради щиро вітаю вас з одним із найважливіших державних свят, яке символізує єдність українських земель – Днем Соборності України.Україна пройшла довгий і важкий шлях свого об’єднання до того моменту, коли 97 років тому провідні державні діячі з різних сторін подали один одному руки. Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити в соборній державі, сповідувати єдині національні й суспільні цінності, спільними силами дбати про гідне життя людей.
       Це возз’єднання стало першим кроком до відродження нашої держави. Ми пам’ятаємо й високо цінуємо внесок наших батьків і дідів у побудову єдиної України. За нашу незалежність, самостійність боролися цілі покоління українських патріотів, за неї сьогодні гинуть українські воїни та мирні громадяни. Лише усвідомивши, що ми  – єдина нація, зможемо перемогти всі труднощі та перешкоди на шляху розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.
       Саме тому нам потрібно зосередити увагу на тому, що об'єднує нас, а не роз'єднує, шукати рішення, які дозволяють зберегти набуте, зробити все, що від нас залежить, для розквіту краю, зміцнення держави. Якщо ми дійсно цього прагнемо, почуття соборності повинне стати часткою нашого життя та нашого серця.
         Вітаючи зі святом, сердечно бажаю вам, дорогі монастирищани, міцного здоров’я, злагоди й глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю та України. А головне – миру й спокою на нашій багатостраждальній землі. 

         Нехай береже Господь усіх нас і нашу країну!
 
 
 
З повагою
 
Голова районної ради                                              М.О.Орендарчук

 

Повернутись