Вітання з нагоди 30-річчя з дня заснування Сатанівського сільського будинку культури

 

Шановні жителі села Сатанівки!

 

  Від Монастирищенської районної ради прийміть щирі вітання з нагоди чудових ювілеїв – 30-річчя з дня заснування Сатанівського сільського будинку культури і  15-річчя творчої діяльності фольклорного колективу - і побажання добра, радості, нових творчих здобутків.

   Саме культура робить людину особистістю.  Вона незримо формує нас як національну спільноту, робить нас неповторними та  не схожими на інших.

  Культурні досягнення та традиції краю – це скарб, яким треба вправно скористатися.

  Тож збереження культурного складу і шанування своїх видатних земляків може  і повинно стати для нас підставою для гордості і запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

  Щиро дякую творчому колективу будинку культури та його директору Ларисі Дзєві, художньому керівнику закладу Наталії Малишко, усім учасникам художньої самодіяльності за професійну майстерність і великий особистий внесок у розвиток культури району.

    А також засвідчую глибоку шану сільському голові села Сатанівки Євдокії Романівні Форостяній за постійну підтримку культури і мистецтва, щоденну особисту турботу за розвиток села і благополуччя його жителів.

    Бажаю, щоб і надалі ваш будинок культури збирав повні зали глядачів, щоб завжди в ньому лунали пісня і сміх, а творчий колектив працював ще багато-багато років на радість усім людям.

 

З повагою
Голова районної ради                         М.О.Орендарчук
 

 

Повернутись