Вітання з нагоди відзначення Дня державної служби

Привітання з Днем державної служби

 

Шановні державні службовці Монастирищини! 


         Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!
         На вас покладена висока місія реалізації сучасної державної політики, спрямованої на забезпечення соціально-економічних, правових, адміністративних, духовних перетворень в суспільстві. 
         На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій та завдань держави. Робота державних службовців згідно із Законом України «Про державну службу» базується на принципах служіння народові. Вона не завжди помітна для широкого загалу, але саме завдяки злагодженій діяльності працівників виконавчих органів на місцях відбуваються кардинальні позитивні зрушення в соціально-економічному житті держави. 
         Довіра до влади починається саме з державного службовця, який відіграє роль посередника між нею та народом, гнучко реагуючи на запити сучасного суспільства. Професіоналізм, справедливість, об’єктивність та оперативність, душевне ставлення до людей, їх потреб і запитів – саме ці якості мають стати критерієм оцінки кожного державного службовця.                 Це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку,широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Цянелегка працяпотребує самовідданості, бажання служити людям і справжньої відданості своїй справі. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Упевнений, що ми з вами єдині в бажанні забезпечити соціальний захист громадян, економічне зростання Монастирищини, а також – зробити Україну могутньою та заможною для українців.                                                         

  У цей урочистий день бажаю всім вам міцного здоров’я, успіхів і оптимізму, наснаги у щоденній праці на благо кожного громадянина та держави. Хай благословить Всевишнійусіх нас у почесній справі служіння людям.

 

З повагою

Голова районної ради                                                         М.О.Орендарчук

 

Повернутись