Вітання

                                                        
                                                                                            
 
         Шановні працівники сільського господарства району!
 
         Щиро вітаю вас із професійним святом!
    Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України. В усі часи, як повелося з діда-прадіда, нелегка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є врожай, то у народі панує мир і спокій.
  Результатами цієї напруженої та кропіткої праці передусім є самовідданість працівників галузі своєму хліборобському покликанню, безкорислива любов до землі та надія на краще майбутнє. Ми поділяємо ваші турботи й щиро віримо, що спільними зусиллями нам удасться здолати труднощі й зробити наше життя багатшим і щасливішим.
   Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо і завжди світить сонце, а в кожному домі панують злагода і достаток! Бажаю Вам наснаги для Вашої праці на благо розвитку України і добробуту українців! Рясних Вам врожаїв та вагомих здобутків!
    Зі святом Вас!
 
З повагою
Голова районної ради                                           І.І.Нестеренко
Повернутись