Візит на Монастирищину

 

    20 грудня делегація Ружинського району Житомирської області у складі голови райдержадміністрації Володимира Бондарчука, голови районної ради Бориса Ходаківського, селищного та сільських голів, керівників управлінь та відділів РДА, керівників закладів освіти й охорони здоров’я, представників засобів масової інформації у кількості 40 осіб завітала на запрошення засновників МВВФ «Енергетик» Олексія Пархоменка й Олега Пархоменка, голови Монастирищенської районної ради Ігоря Нестеренка та голови Монастирищенської райдержадміністрації Володимира Басанця до ТОВ “Монастирищенський котельний завод», розташованого у селищі Цибулів Монастирищенського району.
Для довідки:
  ТОВ "МКЗ" - це підприємство, яке спеціалізується на виробництві засобів для благоустрою територій населених пунктів, а саме: малих архітектурних форм, садово-паркових лавок, урн, контейнерів для сміття, огорож, зупинок маршрутного транспорту, дитячих майданчиків, спортивних комплексів та інших господарських металевих конструкцій.
 
     Основною метою візиту було ознайомлення з досвідом підготовки та провадження проекту районної програми благоустрою та озеленення населених пунктів Монастирищенського району на 2014-2015 роки.
   У вступному слові Ігор Іванович зазначив, що організація благоустрою міської та сільських територій займає визначне місце у сучасному житті будь-якої адміністративної одиниці, тому що спрямована на створення та покращення умов, сприятливих для життєдіяльності людини. Президентом України Віктором Януковичем перед органами влади на місцях поставлено завдання створити належні умови для розвитку сільських населених пунктів. Головним очікуваним результатом цієї роботи, за словами Президента, має стати підвищення комфорту та безпеки життя людей незалежно від місця їх проживання. Саме тому основним питанням, яке обговорювалося під час зустрічі, була організація заходів з покращення мікроклімату, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
    Директор ТОВ «Монастирищенський котельний завод» Федір Рябець інформував присутніх про діяльність підприємства, а під час зустрічі її учасники ознайомилися з продукцією товариства.
    У ході візиту керівники району обмінялися думками щодо досвіду роботи з прийняття районних програм, діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та домовилися про зустрічний візит на Житомирщину у 2014 році.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись