Визначення координаторів офісів реформ

   За інформацією Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслава Негоди, основними завданнями офісів реформ, є:

∙ сприяння процесу добровільного об’єднання територіальних громад;

∙ завершення роботи з перспективними планами формування територій громад областей;

∙ надання допомоги об’єднаним громадам з реалізації ними інфраструктурних та розвиткових проектів;

∙ збір та надання інформації про діяльність та бюджети об’єднаних громад для аналізу їхнього розвитку;

∙ активізація роботи зі співробітництва громад.

– На жаль, деякі важливі для процесу об’єднання громад питання, що потребують законодавчого врегулювання, усе ще не вдалося вирішити у Парламенті. Але реформа не зупиняється. Наше з вами основне завдання – вже до вересня допомогти громадам, що прагнуть об’єднання, підготуватися до перших виборів і провести їх ще цього року, щоб з наступного працювати у нових умовах і з новими можливостями, – підкреслив В’ячеслав Негода.

   За його словами, також першочерговим і важливим завданням для координаторів офісів реформ є формування їх команд. «Офіси реформ мають стати потужними командами експертів різних проектів, що діють в областях.   Мета вашої спільної роботи – це не звіти і цифри, а реальне поліпшення умов життя людей у громадах», – сказав В’ячеслав Негода новообраним координаторам.

Довідково:
   Координатором регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку у Черкаській області став Сергій Слинько.

    Регіональні офіси реформ із децентралізації та розвитку формуються за ініціативи Мінрегіону і підтримки міжнародних партнерів-донорів. Передбачається, що офіси утворяться як юридичні особи для підтримки впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації повноважень органів виконавчої влади, реформування державної регіональної політики.

   Діяльність регіональних офісів реформ повністю фінансуватиметься міжнародними організаціями та програмами/проектами допомоги, які співпрацюють з українським Урядом, серед яких: U-LEAD, Швейцарське агентство зі співробітництва та розвитку, інші.

Повернутись