Визначено переможця конкурсу

 
 
   Сьогодні в адміністративному приміщенні Будинку рад відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр» Монастирищенської районної ради, яке провела голова комісії Майя Фариба – заступник голови районної ради. У роботі комісії взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук.
  Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр» із зазначення вимог до кандидатів на зайняття даної  посади та перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, було розміщено в кінці минулого місяця в місцевих ЗМІ та на офіційному веб-сайті районної ради.
  Після опрацювання поданих документів та за результатами проведеної співбесіди члени комісії одноголосно визначили переможцем конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр» Шуст Оксану Василівну, вчителя-логопеда Монастирищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, завідувача психолого-медико-педагогічної консультації у Монастирищенському районі.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись