Вогник надії зігрівав серця юних монастирищан

 
 
   2 грудня 2016 року на передодні Міжнародного дня інвалідів пройшов районний захід "Вогник надії зігріє серця" для дітей з обмеженими фізичними можливостями, організований районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, за підтримки районної ради, райдержадміністрації, міської ради, районного Товариства Червоного Хреста, будинку дитячої та юнацької творчості.
   У заході взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, секретар міської ради Тетяна Остапенко, завідувач методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Ніна Завертана, голова районного Товариства Червоного Хреста Таміла Белінська, гості та батьки дітей.
  З промовою до учасників заходу звернулася заступник голови районної ради Майя Фариба, яка зауважила, що діти є найдорожчим скарбом нашого суспільства. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади, депутатського корпусу та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Нам, дорослим, треба прикласти максимум зусиль, щоб зігріти теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких ускладнено певними вадами, допомогти їм відчути радість спілкування.
 У переддень Міжнародного дня інвалідів Майя Миколаївна побажала присутнім на заході дітям чистого неба, міцного здоров’я достатку і успіхів на життєвому шляху. 
 До вітальних слів долучився і заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, який, в свою чергу, подякував присутнім на святковому заході батькам за їх мудрість, витримку і життєвий оптимізм у вихованні дітей, що мають особливі потреби.
  У заході взяли участь 48 дітей-інвалідів, увазі яких було представлено святковий концерт, смаколики, ігри, розваги. Порадувала присутніх і виставка творчих робіт учасників заходу. На завершення дітям було вручено подарунки.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись