Волонтери черговий раз привезли гуманітарну допомогу

   
  Днями активісти громадського об’єднання "Народна рада" повернулися з чергової поїздки з зони АТО. Як завжди, до збору всього необхідного долучилися фермери, приватні підприємці та підприємства. Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати для військових продукти, теплі речі, засоби особистої гігієни, картки поповнення для мобільного зв’язку, 2 буржуйки,  вони привезли посилки від рідних.  У своєму  відрядженні до зони бойових дій вони об’їхали Володарськ, Євсуг, Краматорськ, Артемівськ, Покровське, Щастя  – побували на передовій, де дислокуються воїни декількох бригад. У військових частинах волонтери зустрілися із земляками: Максимом Ботіком, Павлом Біднячуком, Михайлом Цурканом, Євгеном Ганжалою, Віктором  Собченюком, Віктором Потурнаком. 
  Повертаючись, члени Народної Ради завжди передають від військових щирі слова вдячності землякам за небайдужість, підтримку та постійну допомогу. Волонтери та військовики безмежно вдячні всім, хто відгукується на їх потреби і підтримує армію.
    Нині волонтери ремонтують два автомобілі, які згодом будуть передані для наших бійців. 
     Волонтери щиро вдячні за матеріальну допомогу Едуарду Ніконову, Андрію Крохмалю, Наталії Орендарчук, Миколі Драчу, Віктору Мусієнку, Валентині Салій, Володимиру Яковлєву, також жителям Летичівки, Аврамівки, Бачкуриного, Терлиці та Нараївки (Вінницька область). 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради

Повернутись