Вручено державні відзнаки Матерям-героїням

 
 
 
 
   29 грудня 2015 року заступник голови районної ради Майя Фариба, Коритнянський сільський голова Сергій Іщук вручили посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати – героїня» мешканкам с.Коритня. Згідно з Указоми Президента України “Про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” удостоїлися цього високого звання Мандрик Ірина Яківна та Петрова Лідія Адамівна, які виростили й виховали кожна по п’ятеро дітей.
   Представники влади привітали цих жінок з важливою в їхньому житті подією, адже посвідчення “Мати-героїня” — це, перш за все, державне визнання їх материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вони вкладають у своїх дітей.
   У своєму вітанні Майя Миколаївна зазначила: "Низький уклін вам, матері, хранительки нашого роду, щира вдячність за мудрість, розуміння і підтримку.
   Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж образ матері. І немає любові вищої і жертовнішої за материнську. Упродовж усього життя вона зігріває та оберігає, дає наснагу і допомагає вистояти у найскрутніші часи.
   Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях, онуках. "
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись