Вручили автомобіль в Монастирищенський ІРЦ

19 грудня розпочинаються справжні різдвяні дива. Вранці у цей день під подушками українських дітлахів з’являться подаруночки. За легендами, їх приносить Святий Миколай.

В День Святого Миколая Чудотворця голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник апарату райдержадміністраії Галина Темченко відвідали Монастирищенський районний інклюзивний центр.
Відвідини розпочалися з вручення спеціалізованого автомобіля, придбаного за рахунок співфінансування. Також усім діткам було роздано солодощі з нагоди відзначення Дня Святого Миколая.
Директор Монастирищенського районного інклюзивного центру Оксана Шуст подякувала Миколі Орендарчуку за допомогу у придбанні автомобіля, а також за підтримку, увагу та турботу.
Далі керівництво відвідало Долинківську церкву, що уже стало доброю традицією. Микола Олексійович уже котрий рік поспіль, з нагоди відзначення Дня Святого Миколая, відвідує храм відкритий на честь Апостола і Євангелиста Іоанна Богослова у с.Долинці.
Головну літургію у храмі відправив настоятель парафії священник Тарас Левицький,який на завершення розповів усім присутнім про започаткування свята та традиції його відзначення в Україні, подякував за надану спонсорську допомогу голові районної ради Миколі Орендарчуку.

На изображении может находиться: небо, автомобиль и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

Повернутись