Вшановано Героїв Небесної Сотні

 
 
 
   Ми щороку вшановуємо пам’ять героїв трагічних історичних подій: Голодомору 1932-1933 років, битви під Крутами, Бабиного Яру, Другої світової війни, аварії на ЧАЕС...
   Віднедавна ми стали свідками ще однієї масової трагедії нашої країни - Революції Гідності.
   Сьогодні біля пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та загиблим монастирищанам в зоні АТО зібралися представники влади району і міста, громадськість, небайдужі монастирищани, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття, згадати героїв Небесної Сотні, загиблих під час Революції Гідності 2014 року в сутичках зі спецназом і «тітушками» в урядовому кварталі Києва та на вулиці Інститутській.
   Кожен із загиблих героїв мав свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик  душі призвав їх до боротьби за вільну, демократичну Україну. Цього дня нерозривними для нас є почуття гордості і невимовної гіркоти. Гордості – за самосвідомість, жертовність, відвагу нашого народу, а також гіркоти і болю – за страчені життя Небесної Сотні, за тисячі невинно вбитих у ході російської агресії. 
   
    У заходах, присвячених вшануванню пам'яті героїв, що віддали своє життя на майдані під час Революції Гідності, взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, міський голова Олександр Тищенко, їх заступники, учасники АТО, учні професійного ліцею, громадськість району, які поклали квіти до пам’ятних  знаків  Героям Небесної Сотні та загиблим  монастирищанам в зоні АТО.
 
    Протоієрей Олег Селецький відслужив панахиду за загиблими.
 
    Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за свободу, гідність та незалежність нашої держави.

Повернутись