Вшановано память загиблих

 
 
   22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, що є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у відновленні історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти загарбницьких військ.
   В цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок. 
   Перемога України разом з іншими націями у Другій світовій війні була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Ця могутня постава згодом відродилася у державній волі України, чия свобода немислима без подвигу, здійсненого у пеклі тієї війни. 
    Антифашистський опір українського народу - це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі. 
 
  Сьогодні відбулася церемонія урочистого покладання квітів до місцевого комплексного меморіалу «Слава».
  Заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступни кголови райдержадміністрації Руслан Терещук, ветерани війни, громадськість міста вклонилися світлій пам’яті тих, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги…
  До Дня партизанської слави районною бібліотекою було облаштовано мемуарну викладку: «Партизанськими стежками», проведено історичну годину: «Згадай, Україно, вогненні роки», годину-вшанування: «В боях за Україну» та краєзнавчий екскурс: «Маленькі герої великої війни».
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись