Вшануймо пам'ять жертв Голодомору

                                                                                                  
        

    Сьогодні весь український народ схилив голову в глибокій жалобі за тими людьми, які стали жертвами жорстоких політичних спекуляцій і загинули внаслідок голодомору та репресій.
    У могилу лягли найкращі, цвіт і гордість нашого народу. У ті страшні часи було винищено мільйони носіїв культури та національної ідеї, здібних, талановитих, здорових тілом і духом, тих, хто мислив, протестував, шукав правди.
    Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.
    Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, що нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління. Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час приховувалася. Сьогодні рівень громадянської уваги до аналізу тогочасних подій зростає, відбувається процес усвідомлення їх причин та наслідків.
    «Пізнайте правду, і правда визволить вас», - говориться у Святому Письмі. Наш обов’язок – донести правду про ті часи до кожного громадянина, до народів світу. Ми прагнемо, щоб наші знання допомогли людству уникнути подібних трагедій в майбутньому. Ми хочемо, щоб Голодомор ніколи не повторився ніде і ні в якій формі.
    Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на п’єдестал незалежності, про нашу історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.
    Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими краянами, які загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
Повернутись