Вшанували пам ять монастирищан, які загинули під час виконання військового обов язку в Афганістані, відвідавши могили та схиливши голови перед подвигом Віктора Корченюка і Григорія Кшемінського

 
 
 
 
  Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули Україну. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали сини України, несучи народам миротворчу місію. Країни близького і далекого сходу, африканського континенту, Куба, Угорщина, Чехословаччина, Югославія, і найболючіша наша рана – Афганістан, війна в якому розтягнулася майже на десять років.
       Не передати словами вдячність за ті героїзм та безстрашність, які своїм життям здобували наші відважні герої! А сьогодні лише безмежна вдячність живим і вічна пам'ять загиблим…
    13 лютого 2020 року  з нагоди відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану керівник секретаріату виконавчого апарату районної ради Наталія Шамрай, керівник апарату районної державної адміністрації Галина Темченко, голова Спілки воїнів – інтернаціоналістів Монастирищенського району Леонід Прудиус, воєнні побратими, громадськість вшанували пам’ять монастирищан, які загинули під час виконання військового обов’язку в Афганістані,  відвідавши могили та схиливши голови перед подвигом Віктора Корченюка і Григорія Кшемінського.
   В селищі Цибулів та селі Терлиця були проведені мітинги-реквієм біля меморіальних дощок шкіл, у яких навчалися місцеві герої. Присутні поклали квіти до меморіальних дощечок, запалили поминальні свічки та вшанували пам'ять полеглих воїнів хвилиною мовчання.

 

 

 
Повернутись