Вшанували пам ять учасників бойових дій на території інших держав

     15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах.
   Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Війна у тій далекій країні принесла горе не в одну родину.
     Афганістан став горнилом для тих, хто туди потрапив. Він навчив юнаків цінувати дружбу, відданість, любов. І знати ціну життя. Адже воно обривалося іноді у неповних 19 років перед їхніми очима. І терпли юні душі від втрати друзів, тих, хто ще вчора дарував їм своє тепло. А потім повертався на рідну землю у цинковій труні. Це все потрібно було пережити. Але вони 19-ти річні свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок.

    Сьогодні з нагоди Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав відбулися урочистості в м. Монастирищі, в яких взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, воїни – інтернаціоналісти, громадськість міста. 

     Скорботною ходою пройшли до пам’ятного знаку загиблим під час бойових дій, поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. 

    Далі у залі районного будинку культури  учасників заходу вітали керівники району. Відбувся святковий концерт, вручили грамоти. На завершення відбувся поминальний обід. 

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись