Вшанували пам ять воїнів-інтернаціоналістів на Монастирищині

 

На изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

Сьогодні, 14 лютого, на Монастирищі відбулася урочиста хода та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану. Щороку вся Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося пройти крізь горнило війн та збройних конфліктів на Європейському, Азіатському, Американському, Африканському континентах.
Війни безжально руйнують надії, плани, нівечать тіла і долі, перекреслюють тисячі життів. За кожним воїном-інтернаціоналістом – своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя.
До урочистої ходи на Монастирищині приєдналися голова районної ради Микола Орендарчук , заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, воїни-інтернаціоналісти, жителі міста.
Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання біля пам’ятника воїнам-афганцям . Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих поклали квіти до монументу воїнам-інтернаціоналістам, а протоієрей Олег Селецький відслужив молебень за загиблими в Афганістані, а також тими військовослужбовцями, що віддали своє життя в неоголошеній війні на Сході країни.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

Повернутись