Вшанували пам ять загиблого воїна Героя Петра Кізіма

   

   

    Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був і наш земляк, воїн АТО Петро Анатолійович  Кізім.

     Сьогодні виповнюється друга річниця з того дня, коли не стало Петра, такого сміливого, відважного, готового до самопожертви Героя України. Для вшанування пам’яті загиблого учасника АТО біля його могили зібралися голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, районний військовий комісар Сергій Дмитренко, сільський голова с. Івахни Лідія Середюк, селищний голова селища Цибулів Юрій Калашник, родина, куми, учні місцевих шкіл, односельчани та просто небайдужі люди.

     Хвилиною мовчання вони вшанували пам'ять загиблого героя та поклали квіти до його могили. Заслухали вірш, присвячений Петру Анатолійовичу Кізіму, який написала учениця місцевої школи.

    Своє життя Петро Анатолійович Кізім  до останнього подиху присвятив служінню Батьківщині. Він виконав свій обов’язок до кінця. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім’я Вітчизни. 

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись