Вшанували пам ять жертв Голодомору в Україні на Монастирищині

      26 листопада з нагоди вшанування пам’яті  жертв голодомору 1932-1933  років голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко, міський голова Олександр Тищенко, громадськість міста  пройшли скорботною ходою до знаку жертвам Голодомору в Україні. 

         Трагедія Голодомору є важким уроком для України, для всього людства. Страшні події 1932-1933 років продемонстрували, як легко може бути зруйноване життя і як важко воно відроджується на випаленому полі. Україна і сьогодні відчуває на собі наслідки лиха, яке спіткало її у далеких тридцятих.  

     Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Адже й нині живе у пам’яті народу прокляття тим, хто збиткувався над його долею і життям.         

        Усі присутні поклали квіти та запалили свічки. Пам’ять за загиблими вшанували хвилиною мовчання.  Панахиду  за померлими відслужив   протоієрей отець Олег Селецький.

Виконавчий апарат районної ради 

 

 

         

Повернутись