Вшанували пам ять жертв війни на Україні

    Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

  Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

    Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

      Сьогодні біля Меморіалу Слави відбулася церемонія покладання вінків та квітів на Монастирищині. В заходах взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голови райдержадміністрації  Олег Недогода, міський голова Олександр Тищенко, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, ветерани  Другої світової війни, голови  районної та міської рад ветеранів війни та праці  Марія Завірюха, Василь Мамалига, громадськість. 

    Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

                                                   Виконавчий апарат районної ради

Повернутись