Вшанували світлу пам ять загиблого нашого земляка

 
 
  Сьогодні 4 роковини з дня загибелі  нашого земляка Романа Миколайовича Бевза. Загинув 2 жовтня 2014 року від кулі снайпера під час обстрілу терористами біля села Старогнатівка Волноваського району. 
 
   Сьогодні, біля могили Романа, зібралися уся  рідня, заступник голови районної ради Майя Фариба, друзі, волонтери, приїхали його побратими з Канева, Кіровограда, щоб віддати шану своєму загиблому побратиму, поклали квіти.

   Зворушливо, зі сльозами на очах,   його побратими розвовідали про загиблого, зазначивши, що Роман Миколайович був одним із найкращих, якого завжди ставлять  в приклад іншим. Він завжди чітко  виконував завдання, був сміливим і чесним, його всі поважали і любили.  Розповіли, що його позивний був "турист".  Хоч пройшов уже четвертий рік, однак не перестає боліти серце за надійним товаришем,  який пішов з життя у такому юному віці. 

  Також згадали  про події поблизу Старогнатівки, де на жаль і сталася ця трагедія. Втім втішити рідню, яка на війні втратила свого сина, батька, брата, надійного товариша  не легко. Чи не єдина відрада для них - це добра згадка про Романа  та приїзд побратимів, які вклоняються його світлій пам'яті. 
 
 Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (27.11.2014; посмертно), медалями. А 5 лютого 2015 року у селі Летичівка Монастирищенського району на фасаді будівлі загальноосвітньої школи (вулиця Шкільна, 6), де навчався Роман Бевз, йому відкрито меморіальну дошку.
 
 
                                                     Виконавчий апарат районної ради 
 
 
 
 
Повернутись