Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями

 25 вересня працівники відділу Державного реєстру виборців взяли участь у тренінгу “Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями”, який був проведений у м.Черкаси у рамках співпраці з Центральною виборчою комісією із залученням відповідних фахівців (тренерів). Цей навчальний модуль було розроблено з метою покращення координації роботи органів ДРВ та виборчих комісій під час проведення різних видів виборів.

      Під час навчання були представленні структура та повноваження органів ДРВ та виборчих комісій. Учасники здобули додаткові знання про виборчий цикл та особливості взаємодії з комісіями на кожному етапі виборчого процесу. Працівники органів ДРВ мали можливість в інтерактивній формі скласти спільний з виборчими комісіями календарний план проведення місцевих виборів.

      Тренери також представили механізм взаємодії органів ДРВ з територіальними виборчими комісіями, зосередивши особливу увагу на особливостях передачі інформації до ЦВК під час підготовки та проведення місцевих виборів. Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, де мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування.

      Відбувся обмін досвідом щодо співпраці відділів ведення Державного реєстру виборців з дільничними, територіальними та окружними виборчими комісіями.

                                                                             За даними ОДА

Повернутись