Вже вкотре Монастирищенське відділення поліції радо відкриває двері для школярів

Цього разу,  за сприяння Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, у гості до поліцейських завітали не старшокласники, а учні  5-Б та 5-В Монастирищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцею «Ерудит», і атмосфера поліцейського відділку  змінилася, адже 35 дзвінких дитячих голосів одразу засипали поліцейських невимушеними запитаннями: Чи можна потримати зброю? Чи були перестрілки та погоні? Що потрібно уміти, аби стати поліцейським? Який розмір заробітної плати у поліцейського? Чим цікава служба у поліції? Чи багато порушень відбувається за добу? Та безліч інших , на які старший інспектор сектору кадрового забезпечення Уманського відділу Головного управління Національної поліції у Черкаській області Іщук Юрій Іванович та інспектор з ЮП СП Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області лейтенант поліції Сабадин Сергій Олександрович ледь встигали відповідати.

Справжній шквал емоцій поглинув 5-класників. коли правоохоронці демонстрували пістолет, автомат, бронежилет, гумову палицю та шлем. Хлопці та дівчата із захопленням роздивлялися зброю та спеціальні засоби, приміряли та робили фото на пам'ять в поліцейській екіпіровці. Таким чином діти отримали можливість«приміряти» на себе роль поліцейського.

По закінченню заходу Сергій Сабадин провів з дітьми профілактичну бесіду з прав та обов’язків школярів, дотримання ними правил дорожнього руху, особистої безпеки, а також наголосив про правила поводження в громадських місцях та застеріг від необдуманих вчинків. «Аби дитина не втрапила в негативну ситуацію та не вчиняла правопорушень в майбутньому, вона має знати про відповідальність за свої дії змалку.»- наголошують полісмени.Окремо розмова зайшла про булін. Діти запевнили полісменів, що ображати один одного не будуть, і все робитимуть для того, щоб їхня поведінка не засмучувала батьків та вчителів. 

Повернутись