Вже втретє сумна звістка прилетіла на Монастирищину...

   

     Вже втретє сумна звістка прилетіла на Монастирищину, сповістивши про те, що наш земляк Кізім Петро Анатолійович віддав своє життя, виконуючи конституційний та патріотичний обов’язок. 

     6 березня прощалися з військовослужбовцем 72-ї окремої механізованої бригади Петром Кізімом, який загинув у зоні АТО під час виконання бойових завдань.

     Трагічна смерть забрала життя в розквітті сил патріота України. 

    Кізім Петро Анатолійович народився в с. Олександрівка Маловиського району Кіровоградської області. Після смерті батьків переїхав на постійне місце проживання у сім’ю тітки в смт. Цибулів Монастирищенського району. 

   У 2011 році був призваний на строкову  військову службу до лав Збройних сил України. Одружений. Має сина Андрійка. 

    14 березня 2014 року був мобілізований у 72-у окрему механізовану бригаду. Майже протягом року брав участь в антитерористичній опреації в районі в м. Щастя. Під час виконання чергового бойового завдання 3 березня 2015 року автомобіль, в якому з бойовими побратимами перебував Петро підірвався на фугасній міні. 

    Попрощатись із героєм прийшли рідні, близькі й зовсім незнайомі із загиблим жителі району. У траурному мітингу взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Р. Терещук, заступник голови районної ради Т. Пачесюк, районний військовий комісар В. Саранюк й усі небайдужі.

    Місцеві священники відслужили траурну панахиду за загиблим.

    Болем і печаллю наповнені серця мешканців Монастирищини, адже горе прийшло в наш спільний дім – у багатьох родинах сини, брати, батьки перебувають нині в зоні бойових дій, захищаючи цілісність держави, і весь край щоденно молиться за них і чекає на повернення.

   Монастирищина вже втретє у скорботі…

   Вічна пам’ять 23- річному герою Петру Кізіму ... 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись