Якісний відпочинок та оздоровлення дітей Черкащини

Q3ywAIrcagSiEi0ZNNtL.w695

Область активно готується до старту оздоровчої кампанії для дітей. Цьогоріч відповідними послугами планують охопити більше 80 тисяч школярів, які проживають на Черкащині, каже начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський.

На проведення оздоровчої кампанії цього літа мають залучити  близько 33 млн грн. За оперативними даними органів управління освітою, протягом червня – серпня функціонуватиме понад 700 закладів оздоровлення та відпочинку системи освіти.

– Водночас на Черкащині під час літньої кампанії функціонуватимуть 3 обласні дитячі оздоровчі заклади, – додає Максим Зеленський. – Це – заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» для дітей працівників галузі освіти і науки, який буде працювати у 3 зміни (300 дітей); обласні табори «Мальва» та «Еврика» на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради для 60 обдарованих дітей – переможців конкурсів і акцій еклого-натуралістичного спрямування, учнів-членів МАН. Разом з цим, на базі шкіл функціонуватимуть близько 300 літніх мовних таборів і загонів, а також табори військово-патріотичного та військово-спортивного спрямування.

Крім того, працюватиме 13 стаціонарних заміських закладів оздоровлення та відпочинку. Управління здійснює щорічне направлення дітей до державних центрів український дитячий центр «Молода гвардія» (УДЦ «Молода гвардія») та міжнародного дитячого центру «Артек» (МДЦ «Артек»). Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА за кошти обласного бюджету провело відкриті торги на тендерні закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей соціально незахищених категорій.

Додамо, аби отримати путівки до закладів оздоровлення та відпочинку дітей, батьки повинні звертатися до структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об᾿єднаних територіальних громад до компетенції яких відноситься питання організації оздоровлення та відпочинку дітей із заявами щодо направлення дітей.

                                          За даними прес- служби ОДА

Повернутись