З Днем місцевого самоврядування!

 
 
 

Шановні краяни!

 
     Наша країна сьомого грудня відзначає День місцевого самоврядування, що є прямим втіленням принципів народовладдя, важливим чинником зміцнення державності.
      Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Жодна централізована управлінська система не здатна забезпечити вирішення місцевих питань таким чином, щоб швидко й ефективно врегульовувати інтереси територіальних громад, давати відповідь на ті щоденні життєві питання, які виникають у населення.
  Упевнений, що працівники органів місцевого самоврядування  Монастирищини залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі та злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.  
    У переддень свята висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громад, тим самим забезпечують право кожного громадянина бути почутим.
     Особливі слова подяки  ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення й розвиток. Тож нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане основою творчої роботи кожного з нас у забезпеченні найнеобхідніших умов життя людей.
     Сердечно бажаю всім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному монастирищанину міцного здоров`я, достатку та благополуччя. Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання бути корисним і здатність долати труднощі.
   Нехай ніколи не вичерпується ваше натхнення та прагнення працювати на благо своєї громади. Нехай життя обдарує неоціненними дарами – людською вдячністю і прихильністю за самовіддану працю.
 
        Зі святом вас!
 
 
З повагою
 
Заступник голови районної ради                        Т.Г.Пачесюк
Повернутись