З ДНЕМ МОЛОДІ

 

Шановні представники молодого покоління Монастирищини !

 

  Щиро вітаю вас з Днем молоді – святом запальних, енергійних, життєрадісних! Ви - майбутнє рідного краю, своєї Батьківщини. І це не просто слова, адже саме молодь завжди знаходиться в авангарді боротьби, її енергія та ідеалізм допомагає по-новому, творчо наблизитись до вирішення існуючих проблем, подолати труднощі та досягти реалізації намічених цілей.

  День молоді, який наша країна святкує в останню неділю червня – це чудова нагода віддати належне нашому молодому поколінню, привітати його досягнення та сприяти його участі у всіх сферах життя суспільства. Молодь не тільки вчиться, але й уже працює в багатьох галузях, створює економічний потенціал своєї країни. Сьогоднішнє покоління не схоже на інші. Молоді люди прагнуть самі прокласти перші незалежні кроки у своєму житті, вони не бояться проявляти ініціативу, активні, життєствердні, сильні. Вони знають смак свободи та вміють її домагатися, перед ними відкриті широкі життєві дороги та великі можливості. Крім традиційних професій, усе більше молодих людей відкривають свою справу, займаються підприємництвом і досягають успіху. Саме притаманний молодим максималізм, відкритість, віра у власні сили, жага до знань, упевненість в собі, поінформованість і громадська позиція визначають напрямок розвитку країни.  Сьогодні наша молода держава потребує вашої підтримки, молодечого завзяття, ентузіазму, підприємливості, ініціативи. Поряд з тим, ми розуміємо, що молодь  чекає й від держави відповідного почуття любові й поваги, піклування і створення належних умов для освіти, самореалізації, втілення у життя задумів через пільгову систему кредитування, дієві молодіжні програми. Переконаний, що держава, демократичний уряд та можновладці усіх рівнів, зроблять усе можливе, щоб молоді, талановиті громадяни відчували себе по-справжньому потрібними рідній країні, пишалися своєю Батьківщиною і з гордістю представляли її усьому світу.

  Дорогі наші юнаки й дівчата - ви серйозні, впевнені у собі, успішні та енергійні, ми віримо у вашу щасливу долю. З нагоди свята вітаю всіх, хто молодий тілом і душею, для кого немає нічого недосяжного, хто живе яскраво та вільно.  Тож і надалі бажаю вам бути молодими, а значить бути незалежним, бути неупередженим, вірити в свої сили щоб втілити в життя все чого прагнете.

 Рівної дороги вам у житті, вірного кохання, надійних друзів і здійснення мрій! Нехай Бог буде з вами!

 

З повагою

Голова районної ради                          М.О.Орендарчук

 

 

Повернутись