З Днем народження , Монастирище!

Дорогі монастирищани та гості міста! 


   Старовинне і водночас сучасне, рідне та інколи таке незнайоме й таємниче, зі своїми давніми традиціями, колоритними звичаями і талановитими людьми. Таким є наше рідне місто Монастирище для всіх тих, хто його любить, шанує та береже.

        Від щирого серця вітаю вас з Днем міста! День міста - це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Усі досягнення, якими багате місто, складаються із щоденної праці, знань і талантів його жителів. Саме, ви, дорогі монастирищани, змінюєте, розвиваєте і поліпшуєте його благоустрій.

         Дякую всім жителям міста Монастирище, які небайдужі до долі рідного краю, тим, хто продемонстрував приклад безкорисливого служіння малій Батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю і молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

         Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду! Зичу всім мешканцям міста Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай зростає та процвітає наше славне містоз року в рік!

         Зі святом, тебе, Монастирище! З днем народження!

 

З повагою

Голова районної ради                                     М.О.Орендарчук

Повернутись