З Днем Народження, Україно !

Картинки по запросу з днем незалежності україни

Шановні жителі району !

      Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю вас з нашим найбільшим державним святом –Днем Незалежності України!

     Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про Незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.  Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність.   

      Тому у ці святкові дні ми низько вклоняємося пам’яті про українців, які віддали своє життя за незалежність нашої Батьківщини, мужніх солдат своєї Вітчизни, імена яких золотими літерами вписані в славетну історію молодої незалежної  української держави.

      Ми говоримо слова особливої подяки усім воїнам-захисникам району, які сьогодні перебувають на передовій  і ціною свого життя та здоров’я боронять рідну землю.

      Ми дякуємо всім монастирищанам, які  трудовими здобутками  утверджують незалежну українську державу на своїх робочих місцях,   ветеранам  війни і праці за їх подвиг і працю.

      Ми віримо у наше молоде покоління, якому у завтрашньому дні оберігати і примножувати здобутки і незалежність нашої української держави.

   Бажаю   всім  вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру, достатку, незламної  відваги та щирого патріотизму.

        Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

      Слава Україні!

 

З повагою

  Голова

Монастирищенської районної ради                       М.ОРЕНДАРЧУК

 

 

Повернутись