З Днем Перемоги!

 Дорогі ветерани!

Шановні жителі району!

 
   Чудової весняної пори ми зустрічаємо День Перемоги – свято, велич якого не згасає з роками. Радістю і смутком озивається воно в кожному серці. Ми відзначаємо знаменну перемогу добра над злом – миру над війною.
  71 рік тому наші діди й прадіди звільнили країни Європи від фашистських загарбників. Понад 9 мільйонів вихідців з України стали на бій з ворогом у складі Червоної армії.
   Ще мільйони українців воювали з нацистами та їх союзниками у складі Української повстанської армії, у лавах партизанських об'єднань, у рядах Війська Польського; американської, австралійської, британської, канадської армій, загонах французького, югославського та словацького опору.
   Внесок українців у справу визволення народів Європи від нацизму та спільну перемогу у Другій світовій війні – беззаперечний.
  За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони наших земляків полягли на полях боїв, загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в'язницях і на каторжних роботах на чужині.
   Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилися без даху над головою.         
    Кордони України були непорушними майже 7 десятиліть, поки до нас знову не повернулася війна. Цього разу вона прийшла зі сходу. Це – неоголошена, як називають її у світі, гібридна війна, нав’язана нашому народові путінською імперською політикою.
  Нині військовослужбовці, бійці добровольчих батальйонів, продовжуючи славні традиції попередніх поколінь, свідомо виконують свій конституційний обов’язок на сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
        
Дорогі ветерани!
 
  Низький уклін вашому подвигу! Я висловлюю кожному з вас сердечну синівську вдячність за мужність у боях і важку працю в повоєнні часи, за стійкість та самопожертву.
  Переконаний, що ваші сила духу та непохитна віра у торжество добра над злом завжди надихатимуть нові й нові покоління українців на захист рідної землі та розбудову отчого дому.
  Міцного здоров’я вам і щастя на довгі роки! Нехай на нашій благословенній землі запанує мир, спокій і добро!
  Щиро вітаю всіх з Днем Перемоги! 
  Народ, який пам'ятає подвиги своїх предків – нездоланний.

  Нехай Господь береже кожного з вас!
 
  Нехай Господь береже нашу Україну!

З повагою 

Голова районної ради                                           М.О. Орендарчук

Повернутись