З Днем працівників лісу

Картинки по запросу день працівників лісу   

   Шановні працівники та ветерани

лісового господарства району! 

 

         Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника лісу!

         Ваша професія надзвичайно важлива. Планету Земля неможливо уявити без лісів. Інакше вона перетворилася б на пустелю. Ліс - це безцінний дар, це легені нашої планети. На жаль, сьогодні людство по-хижацьки ставиться до природи. Її охорона та примноження - високе покликання всіх працівників лісового господарства. Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств та виплекана багатьма поколіннями лісівників, заслужено користується людською шаною і повагою. 

        Створені вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землі нашого регіону від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля. Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства. 

         Сердечно зичу вам, щоб та любов і турбота, яку ви щодня віддаєте, поверталися до вас сторицею. Бажаю, щоб ліс, про який ви дбаєте, дарував міцне здоров’я, наповнював гарним настроєм, оптимізмом, бажанням жити та творити. А районному лісовому господарству в цілому, як стратегічній для України галузі, бажаю невпинного росту і процвітання.

         Зі святом вас!

З повагою

Голова районної ради                                                   М.О.Орендарчук

 

 

Повернутись