З Днем рятівника

Картинки по запросу день рятівника

 

Шановні працівники аварійно-рятувальних служб,

пожежної охорони району, ветерани галузі!

 

         Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника.

         Надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. Дуже важливо, що в цій складній ситуації професійно приходитена допомогу,захищаючижиття громадян, ліквідовуєтеі попереджаєте наслідкитехногенних та природних катастроф.

         Щороку 17 вересня відзначають професійне свято українські рятувальники. Ця дата обрана не випадково, адже саме 17 вересня православні християни відзначають свято ікони Пресвятої Богородиці, іменованої «Неопалима Купина», яка захищає домівки людей від пожеж, а також опікується долею рятувальників. 

         Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску людей мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню та стихії. Працівники цих служб цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. 


       Тож цього святкового дня хочу побажати всім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь оберігає вас від усіх бід.


      Зі святом вас!

 

З повагою

Голова районної ради                                                          М.О.Орендарчук

Повернутись