З Днем захисту дітей!

 
Шановні юні жителі району!
 
Щиро вітаю Вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!
     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. 
    Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. 
     Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуєм достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Монастирищенського району і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. 
    Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури. 
   Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. 
    Тому зичу Вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. 
        Щастя Вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Нехай здійсняться всі Ваші мрії! 
        Зі святом Вас!
 
 
З повагою
 
Голова районної ради                                        М.О.Орендарчук
Повернутись