З нагоди Дня людей похилого віку

 

      Щороку 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
     Цього дня ми віддаємо шану людям старшого покоління, які пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.
       Вшановуючи цей день, ми доземно вклоняємося ветеранам війни та праці. Кожен з нас береже у душів свою щиру гордість за батьків і дідів, що захищали  країну, хто вистояв і переміг у війні чи віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів.
     У соціальних ініціативах, проголошених Президентом України Віктором Януковичем, турбота про людей є пріоритетним напрямком роботи органів влади і місцевого самоврядування. Тому цього дня голова районної ради Ігор Нестеренко відвідав одну із найстаріших жительок Монастирищини Марію Гонтар, якій у березні нинішнього року виповнилося 103 роки. Марія Миколаївна народилася у селі Зюбриха і нині проживає у ньому в сім’ї своєї 76-річної  дочки Катерини. Усе своє життя вона присвятила праці у місцевому колективному господарстві. Вона і нині є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу, оскільки цікавиться політикою, виявляючи небайдужість до майбутнього нашої держави.
        Ігор Іванович подякував Марії Миколаївні за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, завзятість, творчу наснагу та вручив довгожительці подарунки.
 
  Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
           
 

 

Повернутись