З нагоди Міжнародного дня інвалідів

 
 
     3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Його проголошенням у жовтні 1992 року Генеральна Асамблея ООН засвідчила увагу Міжнародної спільноти до людей з особливими потребами та визнала піклування про них однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави.      Милосердя, доброта здавна були в традиціях українців. Нині наше суспільство дедалі більше переймається проблемами інвалідів, упевнено рухається до створення соціуму рівних можливостей для всіх. 
     На превеликий жаль, кількість людей з обмеженими фізичними можливостями з кожним роком зростає як в Україні, так і в районі зокрема. Ці люди, як ніхто, потребують нашої уваги й допомоги. І не тільки держава має дбати про таких людей: кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важливою для них є наша підтримка. Турботливе, чуйне ставлення до цих людей має стати обов’язком не тільки їхніх сімей і друзів, але й усього суспільства.
  Відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями – справедлива шана суспільства й нагадування всім про обов'язок перед тими людьми, які потребують захисту та підтримки. Це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і  хто допомагає. 
     Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки в день 3 грудня, а й упродовж цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть такі люди, і вони потребують нашої допомоги й уваги. 
 
 
Голова районної ради                                                 М.О.Орендарчук
Повернутись