З нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Монастирищини

 
   Сьогодні, 10 березня, виповнюється 72 роки від того дня, коли на території нашого району затихли звуки війни.
   З цього приводу біля меморіального комплексу «Обеліск Слави» пройшов урочистий мітинг, який зібрав представників влади, громадських організацій, учасників бойових дій, молоде покоління району.
   Розпочався мітинг виконанням Державного Гімну України.
  Голова районної державної адміністрації Олег Недогода під час промови розповів про далекі дні визволення району та про неоплатний борг перед визволителями. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять захисників та усіх жителів району, які загинули під час окупації. «Берегти пам’ять про подвиг народу у боротьбі з нацизмом – наш священний обов’язок. Особливо тепер, коли маємо нову реальну війну на Сході України», - зауважив Олег Федорович. Він привітав усіх жителів та гостей району з сімдесят другою річницею визволення району, побажав мирного безхмарного неба, гарного здоров’я, добра і процвітання кожній родині та нашій державі.
  Голова районної ради Микола Орендарчук у своєму виступі зазначив, що у цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам та уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Микола Олексійович побажав ветеранам війни міцного здоров'я, довгих років життя, тепла та уваги рідних, а жителям Монастирищенського краю добра, миру, злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.
   До учасників мітингу також звернулися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Храновський та голова районної організації ветеранів Марія Завірюха.
  Віддаючи данину шани та пам’яті представники влади, учасники мітингу поклали корзини квітів до Обеліска Слави.
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись