З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

 
 
   Щороку 23 серпня в Україні, починаючи з 2004 року, відзначається День Державного Прапора України.
   День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.
  З нагоди свята на центральній площі міста відбулася церемонія підняття Державного Прапора України.
  В урочистостях взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова  районної державної адміністрації Олег Недогода, воїни АТО, представники трудових колективів установ та організацій міста і району. 
  Очільники району зазначили, що у повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію. За відносно невеликий період становлення України державний прапор став відомий у всьому світі. Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.
  Керівники району побажали усім монастирищанам миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі та у всіх починаннях на благо Вітчизни, а також бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного Прапора країни. 
 
 
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись