З нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Шановні учасники бойових дій,

воїни-інтернаціоналісти Монастирищини!
        

   29 років пройшло з того часу, як останній наш солдат покинув Афганістан, але до сьогодні болять серця солдат і офіцерів, а пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які знають, що це – загибель найкращого друга й побратима, які бачили своїми очима, що таке «Чорний тюльпан» та «Вантаж–200». 
   Ставлення до війни у більшості людей – як до трагедії і болю. Але тільки тим, хто пройшов війну, бачив поруч смерть і страждання, дано зрозуміти, яким безцінним даром є людське життя, мир і злагода. 
   Сьогодні з глибоким сумом схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув. Низько вклоняємось батькам і матерям, які виховали синів-героїв. На жаль, у ХХІ столітті не обходиться без військових втручань та миротворчих місій. Прикладом цього є події, які сьогодні відбуваються на Сході нашої країни. Минулі втрати повинні стати для всіх нас цінним уроком, щоб уникнути повторного розгортання кривавих сценаріїв. У місцях ескалації збройних конфліктів стабільно виникають ситуації, що загрожують здоров’ю та життю мирних жителів і миротворців. Тому у день, коли ми згадуємо всіх учасників та жертв воєнних дій на територіях інших держав, варто задуматися над цінністю життя та віддати шану всім тим, хто ціною свого майбутнього заплатив за мир. 
   Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами України, хто віддав своє життя, тих хто втратив своє здоров’я у страшній війні, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані, вклоняємося їхній мужності. 
   Слова щирої вдячності висловлюємо ветеранам, які сьогодні передають свій безцінний досвід молоді, за активну громадянську позицію. Ви знаєте справжню цінність життя людини, дружньої підтримки, сили духу та витримки. Саме це розуміння є дуже важливим для тих, хто сьогодні тільки починає свій життєвий шлях. 
   Від Монастирищенської районної ради, усього депутатського корпусу зичу вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку, довголіття і мирного неба над Україною!
 
 
З повагою
Голова районної ради                                          М.О.Орендарчук
Повернутись