З роботи постійних комісій

 
 
 
 
Постійна комісія з питань освіти, культури,
засобів масової інформації, у справах сімʼї, молоді і спорту
 
     18 квітня 2013 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту.
        Відкрила і вела засідання голова комісії А.М.Дудник.
      На засіданні постійної комісії було розглянуто 5 питань. Серед них –проекти районної програми розвитку туризму в Монастирищенському районі на 2013-2020 роки та районної програми розвитку фізичної культури і спорту в районі у 2013 році.
      Жваве обговорення й загальне погодження депутатами викликав розгляд проекту Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників комунальних закладів, установ, організацій спільної власності міста, селища, сіл Монастирищенського району.  Крім того, були розглянуті питання про внесення змін до рішення районної ради від 09.10.2012 № 17-4/VІ «Про звільнення від плати за утримання дітей в навчально-виховних закладах району» та попередній розгляд кандидатури на посаду директора Монастирищенського районного будинку культури.
   У результаті роботи комісії депутатами було схвалено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії районної ради 4 проекти рішень.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
 
 
Постійна комісія з питань охорони здоровʼя, материнства,
дитинства та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення
 
    17 квітня 2013 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань охорони здоровʼя, материнства, дитинства та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.
      Проводив засідання голова постійної комісії В.О. Фещенко.
   У роботі комісії взяла участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради О.С.Токмач.
     Депутати на засіданні комісії провели активне обговорення питань про хід виконання районної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року та районної комплексної програми «Медичні кадри» на 2012-2015 роки. За підсумками розгляду інформації про виконання районних програм члени комісії вирішили звернутися до Монастирищенської районної державної адміністрації з питанням придбання обладнання, необхідного для акушерсько-гінекологічного відділення центральної районної лікарні.
     Постійна комісія детально розглянула та рекомендувала до розгляду на сесії районної ради проект районної цільової програми розвитку системи лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2013 рік, а також схвально та одноголосно погодила проект Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників комунальних закладів, установ, організацій спільної власності міста, селища, сіл Монастирищенського району.
     За результатами роботи членами комісії були прийняті відповідні рішення.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

 

Повернутись