З вдячністю від громади села

    16 липня 2013 року у селі Попудня Монастирищенського району відбулася особлива подія, про яку мріяли його жителі: введено в експлуатацію підвідний газопровід і в оселях попуднівчан з’явився блакитний вогник. На переконання сільського голови Григорія Іщука, це знакова довгоочікувана подія як для села, так і для району. Тож люди раділи, що нарешті їх мрія збулася. Вони дякували керівництву району та області за тепло і комфорт в у домівках.
   Голова Асоціації сільських голів Монастирищенського району Григорій Іщук на нещодавньому засіданні колегії обласної державної адміністрації вручив подяку Асоціації голові обласної державної адміністрації Сергію Тулубу за розуміння і допомогу у вирішенні проблем територіальних громад Монастирищенського району, а також висловив впевненість у тому, що керівник області і надалі сприятиме розвитку територіальних громад області.
  Не залишилося поза увагою депутатського корпусу Монастирищини питання вдячності керівництву ВАТ «Черкасигаз». Так на пленарному засіданні чергової 24-ї сесії районної ради голова районної ради Ігор Нестеренко висловив подяку за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району та допомогу в завершенні газифікації населеного пункту села Попудня Монастирищенського району виконуючому обов’язки голови правління відкритого акціонерного товариства «Черкасигаз» Сергію Буяну.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись