З вірою в прийдешній день !

   

 

    З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України – прийміть щирі вітання  та побажання добра, миру, злагоди і достатку.

  І ці дні ми відзначаємо двадцять четверту річницю незалежності України – події, коли втілилася споконвічна мрія української нації мати «свою правду, і силу, і волю…» і реалізувалися споконвічні прагнення українців до вільного життя у власній державі, до свободи і соборності.
    Кожна річниця незалежності – не просто щабель часового відліку. Це етапні віхи, примітні межові знаки на шляху, небувалому за глибиною змін, масштабністю завдань, обширом перспектив. І водночас непересічна нагода, потужний імпульс для того, аби ще і ще раз вимогливо зважувати ціну прожитого, пережитого та звершеного, звіряти її зі стратегічними орієнтирами і цілями.
  День Незалежності України – це особливе свято для кожного українця, незалежно від віросповідань і політичних поглядів.
  Та на жаль, і цьогоріч цей день має гіркий присмак втрат і болю.  У 24-ту річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборювати власні землі, відстоюючи права та свободи громадян, боронячи мирних жителів.
   Ніколи ще за роки нашої державності український народ не піддавався таким випробуванням. І ніколи ще ми не були такими згуртованими і впевненими у своїх силах. Ніколи ще нас не намагалися так дискредитувати і  ніколи ще ми не відчували таку підтримку народів світу.  Тому саме  зараз -  час переоцінити себе як частину великої держави, час для єднання, змін і виважених рішень.
 Попереду в нас ще багато випробувань, але я переконаний, що спільними зусиллями всіх українців -  і на сході, і на заході - нам вдасться досягти омріяного процвітання нашої країни.
 І сьогодні, у цей надважкий, переломний для нашої держави час громада нашого району згуртувалася і з усіх сил допомагає війську боронити нашу свободу та незалежність, наше святе право жити на своїй рідній землі у вільній, демократичній, європейській Україні.
Впевненості у нашій перемозі надає подвиг наших великих попередників, наша героїчна історія та подвиги справжніх героїв сьогодення, які сьогодні на передовій.  
   День незалежності висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, країною, Богом, перед поколіннями, які прийдуть після нас, адже Незалежність – основа людської і національної гідності, вона робить нас вільними і сильними, формує нове мислення та світогляд, вимагає від нас виважених вчинків і усвідомлених дій.
  Віками прямуючи до незалежності, українці, не покладаючи рук, не схиляючи голови, не шкодуючи сил і життя, наближали, взиваючи до Господа, цей омріяний день. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.
  Здобувши 24 роки тому  історичний шанс стати сучасною, заможною, шанованою нацією, Україна у своєму поступі завжди прагнула будувати незалежну суверенну державу за принципом демократії, політичної та економічної свободи.
  Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд.
  Маючи перспективи стати однією з найбільш заможних європейських держав,  лише зараз українці здобувають справжню незалежність, кров’ю відвойовуючи собі право жити і працювати на своїй землі.
 Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селища, міста,району та усієї України!
 Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості.
  Вірю, сила духу і козацького гарту українського народу допоможе здобути волю і правду, і силу.
   У цей славний день у серці кожного патріота-українця-  літня блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються у барви нашого українського державного стяга – символу свободи та праці вільної людини на вільній землі.
  Тож нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом зібраного збіжжя принесе у ваш спільний український дім щастя і добро, порозуміння та злагоду, мир та любов!
  Це і стане запорукою успіху всіх наших подальших державотворчих зусиль на шляху утвердження вільної, незалежної, соборної України.
    Хай кожен крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу, як і кожного українця, дедалі міцнішим.
   Нехай же над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільшає добра.
 Вічна пам'ять нашим воїнам, які полягли за свободу нашої країни.
 Слава нашим героям!
 Слава Україні!
 
 
 
 
 

 

Повернутись