За сумлінну працю - жінці шана

 
  Сто п’ять літ тому, 1911 року, вперше дами святкували Міжнародний жіночий день. Але це здавалося скоріше мітинговим торжеством, оскільки в такий спосіб було організовано боротьбу „слабшої” половини людства за свої права – скорочення робочого дня, рівні з чоловіками умови оплати праці, виборчі права, особиста недоторканість, освіта, служба в армії, володіння власністю. З часом ці вимоги здійснилися. Нині ж 8 Березня стало святом, у яке чоловіки сердечно вітають милу половинку людства та радіють, що вона знаходиться на тріумфальній вершині всеможливого застосування своїх фізичних та духовних сил, тобто, „на своїх плечах” тримає кути держави й сімейного дому, навіть незважаючи на вік і тендітність. 
    Та насправді кожній жінці хотілося б почути в цей святковий день, крім вітань, ще й запевнення чоловіків, що вони докладуть максимум зусиль, аби полегшити її клопоти: керівники держави піднімуть економіку і в українців буде більше достатку, підприємці створять більше робочих місць і полегшать працю жінок, а рідні візьмуть на себе поповнення сімейних бюджетів. Взагалі, всі поведуть успішно свої справи, аби „слабшій” половині людства було легше і веселіше жити. 
   А поки що у нас традиційно святкують такий весняний день 8 Березня. 
   ...У приміщенні районного будинку культури вшановували жінок-трудівниць. Із теплими привітаннями зверталися до них голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, відзначаючи, що кожна жінка довкола себе створює атмосферу гармонії, прагне навести лад як на роботі, так і вдома, перетворити буденне життя на суцільний комфорт і красу, що піднесення панує скрізь – чоловіки вітають жінок-колег, готують подарунки дружинам, матусям, донечкам, бабусям, сестричкам – усій жіночій частині родини, що в багатьох колективах працюють жінки – справжні умільці своєї справи, прекрасні виконавці, організатори, помічники й надійні партнери в праці та бізнесі. За все це їм щира вдячність, а відтак і вручення нагород. 
   За сумлінну працю, високу професійну майстерність, утвердження ідеалів добра і справедливості, чуйність, милосердя та з нагоди Міжнародного жіночого дня подяку райдержадміністрації та районної ради висловлено Ярмолі Людмилі Дмитрівні, дільничному лікарю-терапевту Монастирищенської центральної районної лікарні, Мельник Зінаїді Миколаївні, молодшій медичній сестрі з догляду за хворими Монастирищенської районної організації Товариства Червоного Хреста, Куцій Людмилі Анатоліївні, сестрі медичній поліклініки (денного стаціонару) Монастирищенської центральної районної лікарні, 
Матушко Валентині Костянтинівні, двірнику Монастирищенського комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства, Штойко Тетяні Олексіївні, викладачу хореографії Монастирищенської дитячої музичної школи, керівнику хореографічного колективу «Асорті», Семчук Євдокії Михайлівні, голові Монастирищенської районної громадської організації «Союзу організацій інвалідів України», Бегерській Аллі Володимирівні, вчителю математики Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів «Ерудит», переможцю обласного конкурсу «Учитель року - 2016», Базелюк Наталії Іванівні, начальнику Цибулівського поштового відділення зв’язку, Бульбі Катерині Григорівні, директору Монастирищенського районного краєзнавчого музею.
  Прекрасним подарунком для всіх жінок був святковий концерт дитячих художніх колективів музичної школи та районного будинку культури.
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись