Загальні збори громади села Жовтневе

     Сьогодні заступник голови районної ради Майя Фариба взяла участь у проведенні сходки жителів села Жовтневе Монастирищенського району. 

     Загальні збори жителів розпочав сільський голова Василь Наумець аналізом демографічної ситуації населеного пункту. Вшанували пам’ять загиблих односельчан хвилиною мовчання. 

     Василь Анатолійович наголосив про те, що першочерговим завданням сільської ради, виконавчого комітету є соціальний захист населення та сприяння роботи організацій та установ на благо громади. Акцентував увагу на тому, що надається допомога по оформленню субсидій  на комунальні послуги, в отримані земельних ділянок для ведення ОСГ учасникам АТО, надано грошову допомогу учасникам АТО, виплачено пільги на електроенергію. 

     Сільський голова наголосив на тому, що кожному жителю варто звернути увагу на санітарний стан населеного пункту, адже це обов’язок кожного з них. Наголосив, що на території населеного  пункту знаходиться спеціально відведене місце для збору сміття, проте не всі ним користуються. 

    Василь Анатолійович приділив достатню увагу для питання пасовища. Він зазначив, що їм варто заключити договір оренди на пасовище, а для цього варто виготовити технічну документацію. Затвердили ставку самооподаткування (50 грн).

    На завершення зборів сільський голова ще раз наголосив, що доля їхнього населеного пункту залежить лише від самої громади, тож їм варто краще ставитися до питання благоустрою населеного пункту, звернути увагу на громадський порядок і лише завдяки спільним зусиллям усієї громади, буде досягнуто хорошого результату.

    Василь Анатолійович  від імені усієї громади населеного пункту подякував місцевим фермерам за допомогу у вирішенні соціальних потреб жителів .

     Виконавчий апарат районної ради

Повернутись