Захід для вивільнених працівників

Зняття соціальної напруги – важливий фактор для вивільнених працівників

 

З метою подолання негативних наслідків від масового вивільнення та зняття соціальної напруги у осіб, які були вивільнені з підприємств у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці 30.10.2019 у приміщенні Монастирищенської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся семінарза участі фахівців філії та зареєстрованих безробітних, які втратили роботу у зв’язку із скороченням чисельності штату працівників (п.1 ст.40 КЗпП України). Основною метою заходу було інформування даної категорії громадян про повний перелік послуг, які надає служба зайнятості, їх матеріальну та моральну підтримку, пов’язану із соціальним захистом.

Під час зустрічі, провідним юрисконсультом Вікторією Бирко, було надано розширену інформацію про послуги служби зайнятості для всіх категорій громадян та окремо обговорено умови призначення матеріального забезпечення. Начальником відділу активної підтримки Жаною Розною проінформовано про можливість професійного навчання осіб, які були вивільнені, можливість підвищення кваліфікації (в тому числі отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці осіб віком старше 45 років). Начальником відділу взаємодії з роботодавцями Оленою Гусєвою було акцентовано увагу присутніх на можливості участі у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, ознайомлено з актуальними вакансіями. Фахівцем з профорієнтації Олесею Борець звернено увагу присутніх на можливість пошуку роботи, як самостійно, так і за допомогою фахівців служби зайнятості, обумовлено форми і методи самопошуку роботи, в тому числі за допомогою Інтернет ресурсів.      

Присутні активно приймали участь в обговоренні актуальних питань, відбулась змістовна зустріч під час якої фахівцями надано вичерпні відповіді на поставлені запитання присутніх.

 

 

Повернутись