День працівників освіти

  Щороку першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівників освіти. Напевно, у тому, що це свято відзначаємо в розповні осені, є своя закономірність. Бо саме зараз – пора, коли природа щедро віддає земні багатства людям, які своїми руками вирощували і плекали урожай. А вчитель – це той же ратай, сівач, садівник на нашій ниві суспільного буття, котрий вирощує зерна мудрості, справедливості, добра, людяності. 
      У районному Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти. Найтепліші слова привітання й найщиріші слова вдячності на адресу освітян висловили голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, заступник міського  голови Володимир Храновський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Дмитро Балла і голова районної ради профспілки працівників освіти Антоніна Належита. 
     Виступаючи перед присутніми, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк зазначив, що і районна влада, і громадськість усвідомлюють значимість ролі вчителя, про що свідчать конкретні справи.   
 Кращим освітянам району вручили грамоти від райдержадміністрації, районної та міської рад.
     За участю творчих колективів району відбувся святковий концерт.
                                                           
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись