Заходи до Дня рятівника

   17 вересня рятувальники Монастирищини та всієї країни відзначали професійне свято - День рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх, відданих справі і присязі, людей, які завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує.
   В актовому залі 5 державного пожежно-рятувального поста м. Монастирище  відбулися святкові заходи присвячені Дню рятівника.
    З вітальним словом до присутніх звернулись заступник голови районної державної адміністрації Р.Терещук, заступник голови районної ради Т.Пачесюк, міський голова О.Тищенко та начальник Монастирищенського РС У ДСНС України у Черкаській області полковник служби цивільного захисту С.Говрас.
     Виступаючи перед присутніми, заступник голови районної ради Т.Пачесюк зазначив:
      «Професія рятувальника почесна і дуже небезпечна. Майже щодня працівники служби 101 ризикують своїм життям для порятунку інших. Ви неодноразово демонстрували свій професіоналізм, звитягу та готовність негайно прийти на допомогу заради спасіння життя та здоров’я людей. Бажаю кожному з вас не втрачати того вогню, що палає в серці кожного рятувальника, який штовхає на подвиги та заставляє рухатись вперед, натхнення, незламності духу та залізної сили волі на шляху до покорення вершин та своїх мрій».
      Кращих пожежників за сумлінне виконання службових обов’язків та досягнуті успіхи у справі попередження і реагування на надзвичайні ситуації відзначили почесними грамотами. 
    Щирі слова, які звучали в цей день, підтвердили, що це свято - знак подяки та поваги за відданість своїй справі, за вагомий внесок у благородну справу захисту життя і здоров’я, охорону навколишнього середовища і збереження матеріальних надбань держави. Безперечно, професія рятувальника, складна і відповідальна, кожен працівник Служби 101 з гідністю і честю виконує свою роботу, а інакше й бути не може, тому що служити Батьківщині, допомагати людям є почесним обов’язком.
 
                                          Виконавчий апарат районної ради
Повернутись