Заходи з нагоди 27 - річниці Чорнобильської трагедії

 
 
   26 квітня у місті Монастирище відбулися  заходи з нагоди 27 - річниці  Чорнобильської трагедії.
   Мітинг розпочався покладанням квітів до пам'ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Зі словами вдячності та пам'яті тим, кого вже немає серед нас, звернулися перший заступник голови райдержадміністрації  Петро Крак, заступник міського голови Володимир Храновський. Зокрема, в своєму виступі Петро Васильович  наголосив, що аварія, яка сталася на Чорнобильській атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя району, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів. Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність героям - ліквідаторам.
    Протоієрей Новоміської Свято – Миколаївської церкви отець Олег  відправив панахиду за усіма, кого сьогодні немає і хто ціною власного життя врятували всіх нас.            
    У заході взяли участь керуючий справами Монастирищенської районної ради О.С.Токмач, керівник апарату  районної державної адміністрації Г.В.Темченко, керівники та спеціалісти підприємств, установ району, ліквідатори Чорнобильської трагедії, переселенці з зони відчуження, жителі міста, місцеві ЗМІ.
 
 Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики                          
Повернутись